Informace k výuce od pondělí 10. 5. 2021

Od pondělí 10. 5. 2021 se budou po týdnech střídat všechny třídy naší základní školy v prezenční výuce.

V lichém týdnu budou chodit do školy žáci 3., 4., 7.A, 7.B a 9. třídy. Ostatní třídy mají dálkové vzdělávání. Učí se podle přiloženého rozvrhu.

V sudém týdnu budou chodit do školy žáci 1., 2., 5., 6. a 8.třídy. Ostatní třídy mají dálkové vzdělávání. Učí se podle přiloženého rozvrhu.

Po týdnu se vždy třídy vymění.

Při prezenční výuce probíhá vyučování podle běžného rozvrhu hodin. Při dálkové výuce se žáci učí podle přiloženého rozvrhu dálkové výuky (v běžném rozvrhu hodin jsou vyznačené videohodiny).

Školní družina je zajištěna v obvyklém režimu pro přihlášené žáky při prezenční výuce (1. – 4. třída).

Děti z 1. stupně se budou testovat v pondělí. V den testování přijdou žáci do školy již v 7:40 hodin.
Děti z 2. stupně se budou testovat v pondělí a ve čtvrtek. Ve dnech testování přijdou žáci do školy již v 7:45 hodin.

Testovat se nemusí žáci, kteří onemocnění COVID-19 již prodělali a neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Je to ovšem nutné prokázat (např. potvrzením od lékaře, lékařskou zprávou, zprávou z laboratoře v listinné či elektronické podobě).

V případě pozitivního testu budou rodiče žáka neprodleně vyzváni k vyzvednutí dítěte.

Všichni musí mít povinně ochranu úst a nosu.

• Zaměstnanci školy: respirátory (standardy dle MO MZd).
  • Žáci: zdravotnické roušky nebo respirátory (splňující standardy MO MZd)

Kdo bude chtít od 10. 5. oběd ve ŠJ, musí si ho přihlásit (telefonicky 474 774 111, 474 774 112, 733 285 059). Pokud budete potřebovat s něčím poradit, nebojte se nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně zdraví.

6. 5. 2021
Mgr. Dagmar Kalousková, ředitelka školy