Volné pracovní pozice

Základní škola a mateřská škola Mikulášovice přijme:

Hospodáře/ku

Náplň práce: zajišťuje kompletní administrativu školy, evidenci majetku a inventarizaci včetně pronájmů, kompletní personální agendu školy, příprava mezd a podkladů pro účetnictví, zabezpečuje nákupy materiálu a pomůcek dle pokynu ředitele a v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, zabezpečuje PO, BOZ a BOZP a další.

Platové zařazení: dle Nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejném sektoru č. 341/2017 Sb. PT - 9.

Požadovaný profil: vzdělání: úplné SO s maturitou, nebo vyšší vzdělání ekonomického směru výhodou; bezúhonnost; praxe ve veřejné správě, školské příspěvkové organizaci jako hospodář/ka nebo jako personalista výhodou; Znalosti: znalost příslušných zákonů, vyhlášek a směrnic jimiž se řídí státní příspěvková organizace/ školské zařízení, znalost práce s počítačem MS Office vč. programových aplikací pro účetnictví, znalost práce s mzdovým programem "Avensio" výhodou. Komunikační a organizační schopnosti. Flexibilita, samostatnost, důslednost, odpovědnost.

Nástup do zaměstnání : dohodou, nejdříve 1.1.2022

Přihlášky, případně další informace: info@zsmik.cz; +420 733 111 090

Kuchaře/ku

Náplň práce: zajišťuje výrobu technologicky náročných teplých jídel, specialit studené kuchyně nebo samostatnou výrobu jídel v souladu se závaznými výživovými normami pro školy a školská zařízení v souladu s vyhláškou.

Platové zařazení: dle Nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejném sektoru č. 341/2017 Sb. PT - 5.

Požadovaný profil: vzdělání: výuční list - obor kuchař; bezúhonnost; praxe ve školním stravovacím zařízení výhodou; znalost příslušných zákonů, vyhlášek a směrnic; komunikační a organizační schopnosti; flexibilita, samostatnost, důslednost, odpovědnost.

Nástup do zaměstnání : dohodou, nejdříve 1.1.2022

Přihlášky, případně další informace: info@zsmik.cz; +420 733 111 090